تبلیغات
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار - وصیت نامه شهید شعبان آقامیرزایی
 
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار

شهید شعبان آقامیرزایی

شهید شعبان آقامیرزایی در سال 1337 از خانواده مذهبی در روستای سرحمام پازوار دیده به جهان گشود. وی دوران کودکی تا 23 سالگی عمر خود را در روستای سرحمام بسر برده و دوران تحصیلی مقطع ابتدایی و راهنمایی را در شهر امیرکلا و مقطع دبیرستان را در شهرستان بابل سپری نموده است لذا پس از طی مقطع دبیرستان  و اخذ مدرک دیپلم جهت انجام خدمت سربازی در سال 1356 فراخوانده و در شهرستان اهواز حدود یکسال خدمت نموده است که پس از این مدت انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی شروع شده است که طی حکم تاریخی حضرت امام که می بایست سربازان از پادگانها خارج شوند شهید در اجرای امر حضرت امام به فرمان حضرت لبیک گفته و پادگان را ترک و به منطقه آمده است شهید به همراه مردم این منطقه در تظاهرات ضد شاهی شرکت می نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایشان مجددا به پادگان مراجعت نموده و چند ماهی نگذشت که بفرمان حضرت امام مورد عفو خدمت سربازی قرار گرفته و از خدمت معاف گردیده است. (حدودا 18 ماه خدمت). مدتی نگذشت که با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان اسلا م جنگ تحمیلی عراق علیه ایران را شروع نموده اند. شهید با دیدن این جنگ علیه اسلام ساکت ننشست و در سال 1360 به مدت 3 ماه به صورت داوطلب  در جبهه حق علیه باطل در منطقه غرب کشور شرکت داشته است که پس از آن در سال 1361 به عنوان عضو فعال بسیج سپاه پاسداران منطقه مازندران درآمده که از آن طریق طی حکم ماموریتی با سپاه نور همکاری می نموده که از طریق سپاه نور به منطقه جنگی جنوب اعزام شده است.

شهید در شب اعزام به منطقه جنگی جهت کسب اجازه، از پدر بزرگوارش خواست در صورتی که موافق باشد به جبهه اعزام شود که در جواب پدر بزرگوارش شهید فرمودند برو در امان خدا. شما امانتی هستید در نزد ما و شما را به خدای بزرگ می سپارم بدین ترتیب شهید فردای آن شب به منطقه اعزام شد که پس از مدتی حضور در جبهه رقابیه در سال روز پیروزی انقلاب اسلامی در مورخه 22/11/61 در جبهه رقابیه به درجه شهادت نائل آمد و به آرزوی دیرینه خود رسیده است. زمان خبر دادن شهادت شهید به خانواده در روز جمعه روزهای پایانی سال 61 بوده است که توسط برادران پاسدار محلی بوده است که ابتدای شنیدن خبر شهادت ایشان پدر شهید با اعلام این که او امانت خداوند در نزد ما بوده است و امیدورام که خدای متعال این امانت ما را بپذیرد.

سپس پیکر پاک شهید عزیز در روز جمعه و درمیان انبوه نمازگزاران نماز جمعه در مکان دانشگاه فنی بابل پس از خواندن نماز بر پیکر ایشان توسط حضرت آیت الله روحانی توسط نمازگزاران مومن به سوی زادگاهش در روستای سرحمام پازوار تشییع و به خاک سپرده شد.درباره وبلاگ

وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار جهت اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده این پایگاه می باشد و اخبار های مندرج بر روی این وبلاگ با ذکر منبع بوده و فقط جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت.
لطفا با نظرات خود ما را در بهتر شدن سایت یاری بفرمایید.

مدیر وبلاگ : مجید اسدالله تبار
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :