تبلیغات
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار - وصیت نامه شهید محسن پورهادی
 
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار

 شهید محسن پورهادی

سپاس خدای تبارک و تعالی را که همه هستی ام و هر چه دارم از اوست و بدون منت در اختیارم نهاد و محبت خود بر انسان را با فرستادن پیامبران از حضرت آدم تا حضرت خاتم محمدبن عبدالله و اولیای بر حقش از امیرمومنان علی بن ابی طالب و یازده فرزند گرامی اش که درود خدا بر همه آنان باد را به منظور هدایت و راهنمایی بشر فرستاد و به من آموخت تا از مردن در بستر و خانه بترسم و به او پناه ببرم.

به من فهماند که جبهه های حق علیه باطل تکرار مکرر کربلاست و امام خمینی که درود خداوند بر او باد حسین زمان است و فریاد هل من ناصر ینصرونی او را به گوشم رساند.

از پدر و مادر مهربانم که از هیچ کوششی برایم فروگذار ننمودند شرم گین و خجالت زده هستم و دست و روی ماهشان را می بوسم و الان که این وصیت نامه را می نویسم بوی آنها را احساس می کنم امیدوارم حلالم نمایند که به آن نیازمندم.

از خانواده ام چه پدر و مادر و برادران و خواهران می خواهم که در غم شهادتم که در آرزوی آن هستم، خویشتن دار باشند و به خدا توکل و توسل جویند و بدانند و اطمینان داشته باشند که خون من و سایر شهدا را به ناحق نخواهد بود و اسلام همیشه پیروز است.

در راه اسلام و اجرای فرامین حضرت امام خمینی که همان راه اسلام ناب محمدی(ص) است قدم بردارند و تقوا پیشه کنند که رستگار می گردند.

به پدر و مادرم سفارش می کنم نمازشب که چه شبهایی ناظر برپایی نماز شب آنها بوده ام را به برادران و خواهرانم بیاموزند و بدانند که نماز ستون دین است.درباره وبلاگ

وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار جهت اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده این پایگاه می باشد و اخبار های مندرج بر روی این وبلاگ با ذکر منبع بوده و فقط جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت.
لطفا با نظرات خود ما را در بهتر شدن سایت یاری بفرمایید.

مدیر وبلاگ : مجید اسدالله تبار
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :