تبلیغات
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار - وصیت نامه شهید خلیل میرزاییان
 
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار

شهید برادر خلیل میرزاییان

ما من قطره احبَ الی الله عزوجل من قطره  دم فی سبیل الله «حضرت رسول(ص)»

قطره خونی که در راه خدا ریخته شود محبوبترین اندوخته و ذخیره نزد خداوند خواهد بود.

با سلام و درود بی پایان بر یگانه منجی عالم بشریت حضرت ختمی امامت مهدی موعود(عج) و با سلام و درود بر نائب بر حقش امام امت آن پیر جماران، مرد دلیران، یاور مسلمین جهان و با سلام بر شهیدان صدر اسلام و شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی ایران و با سلام بر رزمندگان کفر ستیز اسلام، آن شیران و دلاوران روز و زاهدان شب، و درود و سلام بر ملت شهیدپرور ایران و بخصوص امت حزب الله سرحمام و حومه.

اگر تقدیر بر این باشد بمیرم                        دلم خواهد که در جبهه بمیرم

آری به حقیقت درکرانه های خونین، در دریای حیثیت و صلابت خشم پیروزی فرار سیده، پیروزی که از خون نونهالان انقلاب بما رسیده و اسلام و انقلاب در حد والای خود به جهانیان صادر گشته. اگرچه شهیدان عامل اصلی این پیروزی ها بوده اند ولی امروز جای آنان خالیست و آنان به لقای حقیقت پیوستند و به معبود و معشوق خود رسیده اند، آنان با پیوستن به الله اگر چه در این دنیای مادی نیستند و اگرچه آنان در آستانه پیروزی رفتند اما همچنان جاویدند و همچنان پاینده. و پرچم  لا اله الا الله را برافراشته و امروز شاهدان تاریخ گشته. امروز جای آنان خالیست آنان هم اکنون در بهشت روزی می خورند و نزد خدا زنده هستند اگرچه جان فدا گشتند و لیکن رهبری همچون فرزند رسول اکرم(ص) امام امت که با خشم و خروشش بر تمامی کفار آنچنان شورید و دشمنان مایوس و گنگی کشانید که حتی قدرت ایستادن بر پا ندارند.

خوشا با فرقی خونین عاشقان در راه قرآن رفتند، و من آنقدر با عشق وایمان نسبت به خداوند و اسلام و امام به نبرد با کفار می روم و آنقدر ستیزه می کنم تا شهید شوم.

امت حزب الله  پیام خون من و دیگر شهیدان حمایت از خمینی است.
درباره وبلاگ

وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار جهت اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده این پایگاه می باشد و اخبار های مندرج بر روی این وبلاگ با ذکر منبع بوده و فقط جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت.
لطفا با نظرات خود ما را در بهتر شدن سایت یاری بفرمایید.

مدیر وبلاگ : مجید اسدالله تبار
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :