تبلیغات
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار - وصیت نامه شهید حسین میرزاآقایی
 
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار

شهید حسین میرزاآقایی

شکر خدای را که ما را آفرید شکر خدای را که به ما نعمتها بخشید. شکر خدای را که برای ما رسول فرستاد تا ما را هدایت کند. شکر خدای را که رهبری با تقوا نصیب ما گردانید. در این موقعیت حساس باید به آقا اباعبدالله عرض کنم که:

حسین جان هرچند که ما در کربلا نبودیم و نمی توانستیم یاریت کنیم ولی امروز ندای هل من ناصر ینصرونی شما را پاسخ می گوییم «حسین جان» این خیمه ها که اکنون در این صحرا زده شد، مانند خیمه های شما است و این رزمندگان آماده هرگونه جان بازی و فداکاری در راه هدف تو هستند. راهی که این جانب انتخاب کرده ام با آگاهی کامل و با اراده خودم بود و می دانیم که کمال سعادت انسان در شهادت است. چطور می توانم خاموش و ساکت بنشینم در حالی که جوان های ما همه پرپر شده اند. چه طور می توانیم خاموش و ساکت به زندگی ادامه دهم در صورتی که اسلام و دینم  در خطر دشمن است.

متن آخرین نامه شهید میرزاآقایی به خانواده اش 27/7/1362

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم – مادر جان در این شرایط حساس مرگ وزندگی و در این لحظه ای که عده ای از برادران ما در اثر دشمن به خاک و خون کشیده شدند به تو سلام گرمی می رسانم. سلامی سرشار از محبت و از خدا می خواهم که به تو صبر عنایت کند. اگر بنده در عملیات شهید شدم خوب می دانم که تو شیرزنی هستی که همیشه در مقابل ناملایمات زندگی کرده و می کنی و امانتی که خداوند از تو گرفت هیچ ناراحت نیستی. امروز عده ای از برادران ما شهید شدند بنده الان آن صحنه ها را مجسم می کنم پیکرهای پاکی که در اثر انفجارتکه و پاره شدند و جان خویشتن را به جان آفرین تسلیم کردند. اصلا اسلام به شهید نیازمند است. با خون این شهیدان است که اسلام نشاط می یابد و آبیاری می شود. مادر جان دعا کنید که خداوند امام عزیز ما را حفظ کند که ما هر چه داریم و این امانت خداوند است که نصیب این امت شده است در راه حق ثابت قدم باشید که این زمان زمانی است که همه امتحان می شوند و مواظب باشید که چه کاری انجام میدهید که شهید زنده است و اعمال شما را نظر می کند مبادا خدای نخواسته به خون شهید خیانت کنید . دعا کنید خداوند ما را ببخشاید که خیلی روسیاه و گناهکاریم، رفع مزاحمت کرده از دوستان و آشنایان می خواهم که مرا ببخشند.

خدا حافظ – مریوان

 

زندگی نامه پاسدار شهید حسین آقا میرزایی

سید حسین میرزاآقایی در سال 1345 در روستای سرحمام پازوار در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود و در سه سالگی پدر مهربان و زحمتکش او به سرای باقی شتافت. از آن پس در سایه پر مهر مادرش رشد و تربیت می یافت از همان کودکی به مکتب خانه رفت تا درس قرآن و احکام اسلام را بیاموزد دوره ابتدایی را در دبستان محله اش گذراند . مادر رنجیده اش کار می کردتا مخارج زندگی و هزینه تحصیل فرزندش را تامین نماید. پس از چند سال که شهید حسین بزرگتر شد ضمن درس خواندن کار هم می کرد تا مقداری از مخارج زندگی و هزینه تحصیلی اش فراهم شود با شروع حرکت اسلامی ایران در جهت طاغوت زدایی و برپا نمودن حکومت اسلامی او نیز به صف عظیم و میلیونی تظاهرات و راهپیمایی ها پیوست و در جلسات مذهبی حضور فعال داشت بعد از به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران و به دنبال فرمان امام خمینی مبنی بر تشکیل ارتش بیست میلیونی او در بسیج شرکت کرد و فعالانه در جلسات بسیج آموزشهای نظامی عقیدتی، سیاسی حضور می یافت. با شروع جنگ تحمیلی عراق متجاوز بر علیه ایران اسلامی او دیگر تحمل درس خواندن و ماندن در منزل را نداشت همیشه می گفت که می خواهم به جبهه بروم تا سرانجام برای اولین بار در فتح خرمشهر عازم جبهه جنوب شد پس از چندی مجروح گشت و به منزل آمد بعد از مدتی که بهبودی مختصری یافت به همراه سایر برادران محله اش عازم غرب کشور شد و در عملیات پاکسازی مزدوران داخلی شرکت نمود. پس از پایان ماموریت چند روزی در منزل ماند و بار سوم به جبهه جنوب رفتند پس از سه ماه خدمت به واحد تخریب رفت و پس از پانزده ماه که در جبهه به سر می بردند سرانجام در مرحله اول والفجر 4 که با رمز یا الله در منطقه مریوان و پنجرین عراق آغاز شد و در قله 7 توانان عراق به آرزوی دیرینه خود که رسیدن به لقاء الله و شهادت نائل آمد. پیکر مطهرش در اثر سوختن قابل شناسایی نبود و در حدود 25 روز سردخانه سنندج ماند و سپس توسط یکی از همرزمانش شناسایی و به خانواده اش بازگردانده شد.درباره وبلاگ

وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار جهت اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده این پایگاه می باشد و اخبار های مندرج بر روی این وبلاگ با ذکر منبع بوده و فقط جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت.
لطفا با نظرات خود ما را در بهتر شدن سایت یاری بفرمایید.

مدیر وبلاگ : مجید اسدالله تبار
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :