تبلیغات
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار - وصیت نامه شهید علی پورهادی
 
وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار

شهید علی پورهادی

از قرآن کریم:

- فرشته گان گویند: پروردگارا این بندگان پرهیزکار را وارد بهشت عدن خود ساز که به آنها وعده داده ای و هر کس از آنها از پدرانشان و ذریه صالح بودند همه را داخل بهشت فرما که تو بر همه چیز غالب و دانایی.

- پروردگارا تمام موجودات در احاطه علمی و رحمت واسعه توهستند پس بیاموز آنها که توبه کردند و پیروی پیامبران تو نمودند و براه تو رفتند و آنها را از عذاب جهنم نگاهدار یعنی عذاب جهنم برای آن طبقه مطیع بوقوع نپیوندد و پیش نیاید.

-پروردگارا ما طاقت تحمل بار گران را نداریم ما را ببخش و عفو کن و بیامرز که تو صاحب اختیار ما هستی خدایا ما را بر کفار پیروزی ده.

در ضمن اگر نامی از برادران را فراموش کردم امیدوارم که به بزرگی خودشان من گناهکار را عفو کنند. به دعاهای شما رزمندگان محتاجم.

علی پورهادی

 

بسمه تعالی

ربَّنا و اتِنا ما وَعَدتَنا عَلی رُسلِکَ وَ لا تُخزِنا یَومَ القِیمهِ اِنَّکَ لا تُخلفُ المیعاد  3/194

پروردگارا ما را به سلاح از آنچه بر زبان پیغمبرانت از عطا وعده فرمودی بما هم عنایت کن و روز قیامت ما را خوار و ذلیل و بینوا مفرما. محققا وعده های تو خلف  نمی شود.

حضور برادر رزمنده عزیزم عیسی پورمحمد

سلام علیکم

با سپاس و درود بیکران بر ایزد منان که در توبه اش به سوی همه ی گناهکاران باز است تا خودمان را در آن نهر آب شستشو دهیم تا گناهان مان ریخته شود و سپاس و درود بر حضرت آدم اولین پیامبر خدا و سلام و درود بر تمامی پیامبران خدا که هر کدام رسالتی برای زنده نگه داشتن دستورات خدای تبارک و تعالی بود و سلام و درود بر ختم پیامبران محمد مصطفی(ص) که از همه پیامبران افضل تر است محمدی که کافران بر سر او خاکروبه ریختند آب دهان به صورت مبارکش ریختند دندانش را شکستند با این حال او آنها را نفرین نمی کرد می گفت خدای من هدایتشان کند یا می بینیم که به آن بزرگواریش آن زنی یا مرد که بر سرش خاکروبه ریخت مریض شد و او به عیادت او می رود و آن نفر دوباره مسلمان می شود. و سلام و درود بر یاران رسول خدا علی- سمبه- یاسر – عمار و ابوذر و ... همه یاران رسول خدا وسلام و درود بر تمامی امامان اولین آن علی(ع) و آخرین آن حضرت بقیه الله که بدست گوهربارش و با نیروی خدای سبحان جهان پر از عدل خواهد بود و همه ستمگران و طاغوتیان به زباله دان تاریخ ریخته خواهند شد و سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب یاور محرومان و بی چیزان، رهبری که با کارهای پیامبرگونه اش جوانان را به سوی اسلام دعوت نمود و هر جوانی که ندای حسین گونه اش را شنید لبیک گفت و رهسپار جبهه ها شد و رهبری که در مدت کمی چنان درس انسانیت و اخلاق و معنویت به ما گناهکاران داده که همه ما شیفته خود کرد رهبری که با ایمان راسخش چنان دشمن را بر جای خود میخکوب کرد که گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و بالاخره زیاد سرت را درد  نیاورم سلام گرم و خالصانه ام بر شما برادران رزمنده در جبهه های جنگ حق علیه باطل . برادران گرامی اگر احوالی از برادر حقیر و گناهکار روسیاه و شرمنده ات بخواهی خوب هستم و با دعاگویی شما فرزندان اسلام و قرآن مشغول می باشم برادر عزیز پورمحمد نامه پرمحبت آمیزت در تاریخ 12/12/61 به دستم رسید خیلی خوشحال شدم واقعا نامه های شما رزمندگان عطر گل است که چهره من گناهکار که در سنگر نشسته ام می نشیند و مرا روحیه می دهد. نامه ای که در آن تا سرش را بگشایی نام خدا بر اولین خطش نقش بسته و چه زیباست نام خدا که همه را شیفته خود کرده و جوانان هر کدام برای رسیدن به لقاء الله از هم دیگر سبقت می گیرند. برادر جان امیدوارم که حال گرامیت خوب بوده باشد و هیچگونه ناراحتی و کسالتی در وجود گرامیت وجود نداشته باشد برادر جان پورمحمد سلام گرم مرا به برادران رزمنده به ترتیب رمضان پوراکبر – علی یوسف پور- غلامرضا محمودتبار- پسر عمه ام که دم در نگهبان است- برادرت شعبان پورمحمد- برادر عباس اسدالله پور – حسین میرزایی- محمود پورهاشم- بابا علی میرزایی- محمد موسوی نژاد- حسن عباس قلی پور و برادران موسی پور محمد و دیگرا را فراموش کردم برسانید در ضمن اگر همه همدیگر را دیده اید از طرف من همدیگر را بوسه بزنید و بر پیشانی همدیگر یعنی جایی که بزرگترین جای انسان است و بر سجده می افتد همینجاست که نور ایمان پیدا می شود . در پایان نامه چهره همگیتان را می بوسم.

با تقدیم احترامات و پابوس شما رزمندگان عزیز

علی پورهادی روسیاه درمانده عقب افتادهدرباره وبلاگ

وبلاگ پایگاه بسیج سیدالشهداء سرحمام پازوار جهت اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده این پایگاه می باشد و اخبار های مندرج بر روی این وبلاگ با ذکر منبع بوده و فقط جنبه اطلاع رسانی خواهد داشت.
لطفا با نظرات خود ما را در بهتر شدن سایت یاری بفرمایید.

مدیر وبلاگ : مجید اسدالله تبار
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :